Üst Yönetim
  Tunç DOĞAN - Genel Müdür

Tunç Doğan 1993 yılında Makine Mühendisi olarak üretimde işe başladı. Sn. Doğan sırasıyla Lift Fabrikası Üretim Şefi, Pompa ve Lift Fabrika Müdürlüğü, Krank ve Motor Üniteleri Fabrika Müdürlüğü ve Üretim Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 1 Ağustos 2009 yılından beri Otomotiv Grubu Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Yalın Üretim Lideri ve 6 Sigma Kara Kuşak olan Sayın Doğan, Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olup evli ve üç çocuk babasıdır.

  Saadettin PEY - Genel Müdür Yardımcısı
2006 yılında Satınalma mühendisi olarak çalışmaya başladığı Hema Endüstri’de Satınalma müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

2017 yıl başı itibari ile Hema Otomotiv ve Hema Trw şirketleri Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmış olup halen görevine devam etmektedir.

Saadettin Pey Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünün lisans eğitimini 2002, yüksek lisans eğitimini 2004 yılında tamamlamıştır. İngilizce bilmektedir. Yalın Altı Sigma Yeşil Kuşak sertifikasına sahiptir. Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

  Hakan KENDİMİZ - Fabrika Müdürü
2007 yılında Ar-Ge Mühendisi olarak çalışmaya başladığı HEMA Otomotiv Sistemleri A.Ş’de Tasarım Yöneticisi görevinde bulunmuştur.

2017 yılı itibariyle HEMA Otomotiv Sistemleri Fren Fabrikası Müdürlüğü’ne atanmış olup halen görevine devam etmektedir.

Hakan KENDİMİZ, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Konstrüksiyon Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini 2007 yılında tamamlamış olup İngilizce bilmekte ve Yalın Altı Sigma Kara Kuşak sertifikasına sahiptir. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.