Bizden Haberler

Genel Müdür Yardımcısı Görev Değişikliği (1 Ocak 2013)


2009 yılından beri HEMA Otomotiv Sistemleri ve HEMA TRW Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Sn. İbrahim Durmuş 1 Ocak 2013 itibariyle HEMA Endüstri A.Ş. Teknik ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Böylelikle Kalite Güvence, Endüstri Mühendisliği, HÜS-EFQM, Yeni Yatırımlar, Havacılık ve Savunma Müdürlükleri kendisine bağlanmıştır.

HEMA Otomotiv ve HEMA TRW takımı olarak Sn. İbrahim Durmuş gibi bir yönetici ile çalışmış olmaktan dolayı kendimizi şanslı saymaktayız. Görevi süresince takımıyla geride bıraktığı dört yıl içinde göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendisine teşekkür eder ve yeni pozisyonunda gönülden sonsuz başarılar dileriz.
HEMA TRW Fabrika Müdürü olarak çalışmakta olan Sn. İskender Ulusay 1 Ocak 2013 itibariyle HEMA Otomotiv Sistemleri ve HEMA TRW Genel Müdür Yardımcısı olarak Atanmıştır. Yeni görevinde kendisine başarılar dileriz.

Sn. İskender Ulusay, 1969 yılı İstanbul doğumludur, orta-lise öğrenimini TED Ankara Kolejinde yaptıktan sonra Makine ön lisans ve İktisat eğitimlerini tamamlamıştır. 1993 yılında başladığı iş hayatında Danışmanlık, Finans, Akaryakıt Dağıtım, Otomotiv sektörlerinde çalışmıştır. HEMA'da ki görevine 2003 yılında HEMA TRW Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak başlamış olup, 2006-2013 yılları arasında HEMA TRW Fabrika Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Ocak 2013 itibariyle HEMA Otomotiv Sistemleri ve HEMA TRW Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir. Evli ve bir kız çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.