Seçme ve Yerleştirme


Seçme ve yerleştirme sisteminin temel amacı, Hattat Holding ailesine eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, enerjik, dinamik, girişimcilik niteliğine sahip, eleman yetiştiren, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen, Hattat Holding A.Ş. değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır. Burada temel ilke hiçbir ayırım ve ayrıcalık yapmadan işin gerektirdiği yeterliliklere sahip kişilere fırsat eşitliği sağlamaktır.

Bu nedenle; İnsan kaynağımızı titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktayız.

Talep edilen pozisyona göre deneyimli  veya  yetiştirilmek üzere ayrıcalık gözetmeden fırsat eşitliği sağlayarak eleman alımları yapmaktayız. Deneyimsiz eleman alımlarını öncelikli olarak çıraklarımız, stajyerlerimiz, kariyer günlerinde koordineli çalıştığımız  üniversite  ve öğrencilerden  tercih etmekteyiz. Talepler doğrultusunda kendi web sitemizden ve sosyal ağlar aracılığıyla oluşturduğumuz aday havuzunda uygun olabilecek adaylar ön eleme için görüşmeye davet edilir.Bu adayları belirlerken öncelikli olarak başvuran erkek adayların   askerliğinin yapılmış olması koşulu aranmaktadır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılan  değerlendirme sonrasında uygun görülen adaylar görüşmeye davet edilir.

Başvuru Formu
doldurarak Hattat Holding A.Ş. de çalışmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Başvurunuz insan kaynakları tarafından incelenip değerlendirilecek, özelliklerinize uygun bir pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçilecektir.